6 квітня — Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку

Міжнародний день спорту на благо миру та розвиткуЦьогоріч перелік квітневих свят поповнився новою датою. Генеральна асамблея ООН затвердила 6 квітня як Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку. Цим святом міжнародна організація вкотре підкреслює важливість і необхідність спорту для суспільства, держави й кожного з нас. Учені стверджують, що регулярні фізичні навантаження, які містять комплекси гімнастичних вправ, та заняття різними видами спорту, сприяють поліпшенню працездатності та психофізіологічного стану, збереженню здоров’я людини. Особливо важливо пропагувати заняття спортом серед дітей. Аби заохотити дошкільників займатися спортом, регулярно проводьте в дошкільному закладі спортивні змагання, естафети, спонукайте дітей робити вдома ранкову зарядку.