30 вересня — Всеукраїнський День бібліотек

cal140901Цього дня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Ще у стародавніх державах правителі почали створювати бібліотеки, адже люди практично відразу зрозуміли цінність записаної інформації та необхідність її збереження. Нинішні Національні бібліотеки — це унікальні сховища колосальної кількості книг, газет, журналів, з якими можуть ознайомитися читачі.

Книгу завжди вважали найбільшою цінністю, вікном у великий і дивовижний світ. Ще Нестор Літописець казав: «Книги подібні рікам, що тамують спрагу цілого світу, це — джерела мудрості».

На жаль, сьогодні читають менше, ніж ще 20 років тому. Тож дошкільні навчальні заклади мають прилучати дітей до книги, виховувати в них інтерес до читання. Зазвичай досить дієвими є такі заходи, як тематичні книжкові виставки, тижні дитячої книги, відвідування бібліотек та безпосереднє читання книг дітям.