Робота практичного психолога

Тиждень психології в садочку «Ластівка» (19.04-23.04.2021р.)

В рамках тижня психології в садочку «Ластівка» було проведено ряд заходів. Були залучені як самі маленькі наші вихованці, так і їх батьки та вихователі. Батьки були залучені до анкетування «Взаємодія дитячого садка і сімї» ,таким чином оцінили анонімно роботу закладу та педагогів. В свою чергу, вихователі оцінили свою взаємодію з батьками за допомогою опитувальника. Все це зумовило виявити деякі аспекти непорозумінь та скорегувати взаємовідносини в системі «батьки-вихователі»

День I

Старші групи та середні були залучені до ранкової розмови » У країні казкового пуху»(пух асоціюється з добром)

Середні групи грали в гру «Монстрики емоцій» за допомогою якої вчилися розрізняти різні емоційні стани один одного .

День II

Діти середнього та старшого віку розвивали дрібну мотоику, зорово-моторну координацію (око-рука), а також знімали зайву напругу за допомогою розмальовок «антистрес».

Вихователі були залучені до анкетування для визначення характеру взаємодії педагогів з дітьми.

Молодша група була залучена до інтерактивної розваги «Чарівні окуляри» за допомогою яких можна роздивлятися те гарне. що є в кожній людині. Діти приміряли ці окуляри і дивилися на своїх товаришів. Намагалися побачити якомога більше гарного, доброго в кожному товаришеві і розповісти про це.

День III

Третій день розпочався інтелектуальною мозаїкою «Розумники » для середніх груп, де дітки проявили свою винахідливість та кмітливість під час завдань.

З дітьми раннього віку переглянули та обговорили мультфільми «Їжачок», «Баранець та Кроленя». А також пограли в ігри, що сприяють емоційному розкріпаченню «Сонячний зайчик».

IV День

Квест -гра для дітей старших груп » У світі емоцій»

День V

Тренінг для вихователів «Абетка психологічного розвантаження»

іrbt

Ось таким був тиждень психології у нашому садочку .