материально-технічне забезпечення

1. Зроблені поточні ремонти в груповій кімнаті «Ромашка» «Дзвіночки» «Бджілки» та вестибюля закладу.

м

ш я61262074_368696477098100_5847899643416936448_n

2.Придбане спортивне обладнання   ( мячі, скакалки, гімнастичні падки»  на суму 2000.00

61174563_293513888039664_6617933712757620736_n

ч си

На 2020 рік планується капітальний ремонт харчоблоку.

У дошкільному закладі освіти створені всі умови для успішного   навчання та  виховання дітей.

Групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням.

Предметно-розвивальне середовище в групах в цілому відповідає вимогам: створені комфортні, сприятливі умови для розвитку дитини в самостійній і спільній діяльності.

Для проведення музичних, спортивних занять, розваг і свят є музично-спортивна зала,  в якій є  музичне обладнання,  достатня кількість сучасного спортивного інвентарю та нетрадиційного обладнання; психологічний,  методичний кабінет; прогулянкові майданчики для кожної вікової групи, спортивний майданчик.

Для організації життєдіяльності дітей відремонтовані групові приміщення, туалети, спальні, роздягальні. Кожна дитина забезпечена індивідуальними ліжками, постільною білизною, рушниками,  посудом, достатня кількість іграшок і педагогічних посібників.

В усіх групах естетично оформлені батьківські куточки, в яких розміщені рекомендації щодо розвитку дітей даного віку, основні їхні фізичні показники, консультації з питань виховання дітей.

В групах раннього віку створені центри сюжетних та будівельних ігор, ігор з піском і водою; центр рухової активності ; центри сенсорного розвитку, предметної діяльності, образотворчої, музичної, театралізованої діяльності, осередки природи, куточки ряження та усамітнення. Всі центри в ігровому приміщенні зручно розміщені   та  забезпечені необхідною кількістю іграшок.

В усіх групах дітей дошкільного віку обладнані центри ігрової, рухової, образотворчої, музичної, театралізованої діяльності, природничі центр, етнографічні центри, центр розвивальних ігор, національно-патріотичні куточки, куточки книги, куточки відпочинку, куточки чергових, естетично оформлені батьківські куточки.

Дошкільний  заклад на 100% забезпечений необхідними навчальними виданнями комплексними та парціальними освітніми програмами, навчально-методичними, методичними, навчальними посібниками), художньою літературою, педагогічною пресою, технічними засобами, мультимедійною технікою, копіювальною технікою тощо.

На території закладу обладнана екологічна стежина, альпійська гірка,  фрагменти ландшафтів і природних зон (куточок лісу, поля, саду, город. На території закладу облаштовані фрагменти, штучних споруд (млин,   декоративні криниця,  гніздо лелек).