Новини закладу

З 23 по 26 березня в дошкільному закладі був проведений Тижень «Споживай енергію розумно»

В рамках тижня в групах було проведено тематичні заняття на тему: «Економне використання енергії», дидактичні мовленнєві ігри, сюжетно-рольова гра «Моя економна сім’я» , конкурс малюнків та плакатів з теми.

1 березня — Всеукраїнський день котів.
Ох і любить спать на сонці
Котик наш, муркотик,
Цілий день він на віконці
Гріє свій животик,
А як мишка зашкребоче
Котик вже й пильнує,
Не заплющить доти очі,
Поки не вполює.

1 березня у закладі був проведений Всеукраїнський день Цивільної оборони. У рамках дня Цивільної оборони були проведені такі заходи: тематичні заняття з дітьми «Вогонь ворог, вогонь друг», «Безпека дорожнього руху — цежиття», дидактичні та мовленнєві ігри, бесіди з теми цивільного захисту, малювання малюнків з теми.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

На період карантину в ЗДО було організовано освітній процес у дистанційному режимі. Були всі запрошені приєднатися до дистанційного навчання, під час якого всі учасники мали змогу ознайомитися з рекомендаціями, порадами психолога, вихователів, активно брали участь в навчально-виховному процесі.

Пізнавальна та активна робота проводилася в усіх групах, вихователі вили творчу та креативну роботу з батьками та дітьми: проводили заняття, виготовляли поробки, кружляли під веселі руханки, святкували свята.

ДЕНЬ КОТІВ