Медичне обслуговування

Дитсадок Ластівка У дошкільному навчальному закладі №32 «Ластівка» організована робота медичного та маніпуляційного кабінетів. Приміщення відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, оснащені та забезпечені необхідним обладнанням та лікарськими засобами, виробами медичного призначення.

У медичному кабінеті працюють лікар-педіатр дільничного педіатричного відділення №3 дитячої поліклініки №1 Кураш Ганна Олексіївна та сестра медична старша Довгучиць Світлана Анатоліївна.

Графік роботи сестри медичної старшої Довгучиць С.А.
Понеділок 8.00 – 17.00
Вівторок 8.00 – 17.00
Середа 8.00 – 16.30
Четвер 8.00 – 16.30
П’ятниця 8.00 – 16.30

Графік роботи лікаря-педіатра Кураш Г.О.
Понеділок 11.40 – 15.30
П’ятниця 8.00 – 11.50

Дитсадок ЛастівкаУ своїй роботі лікар-педіатр, медична сестра керуються чинним законодавством, нормативно-правовими актами органів охорони здоров’я, освіти та науки, здійснюють постійний контроль за станом здоров’я дітей, проведенням обов’язкових медичних оглядів дошкільників та працівників, профілактичних щеплень у порядку і в терміни, встановлені МОЗ України, надають невідкладну медичну допомогу вихованцям у разі гострого захворювання або травми, здійснюють контроль за організацією та якістю харчування, дотриманням раціонального режиму навчально-виховної діяльності, санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму; проводять санітарно-просвітницьку роботу серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють, та працівників дошкільного навчального закладу; ведуть звітно-облікову медичну документацію в порядку, встановленому МОЗ України.

Необхідні медичні документи для вступу в ДНЗ:

1. Витяг з історії розвитку дитини (ф.112/0)

2. Картка форма 063-0 (про профілактичні щеплення).

3. Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.

4. Медична картка про стан здоров’я дитини (ф. 026/0) – заповнюється сестрою медичною старшою ДНЗ після надання батьками вищезазначених документів ( ф.112/0, ф.063-0, довідка дільничного лікаря).