Правила прийому

Для зарахування в заклад освіти необхідні наступні документи:

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють.
  2. Свідоцтво про народження дитини.
  3. Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти (форма 086-0).

Також додаються документи пільгових категорій

(якщо такими користується родина):

1. Сирота. Без опіки батьків;
  2. Потерпілий від аварії на ЧАЕС;
  3. З малозабезпеченої сім’ї;
  4. Діти учасників бойових дій;
  5. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб;
  6. Багатодітна сім’я;
  7. Прийомна сім’я;
  8. Діти військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження служби.

У закладі освіти безкоштовне харчування організоване для категорії дітей:

• дітей-сиріт;
  • дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • дітей інвалідів;
  • дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у інклюзивних групах;
  • дітей військовослужбовців, які загинули під час проведення антитерористичної операції;
  • дітей військовослужбовців, які брали та беруть участь в антитерористичній операції;
  • дітей, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
  • дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;
  • дітей, які мають статус дитини, яка постраждала в наслдідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Шановні батьки!

З 1 вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію малят, що дає можливість подати заявку до будь-якого дошкільного навчального закладу міста. Для цього Вам варто, використовуючи Інтернет, заповнити анкету, прикріпити до неї скановані копії належних документів або представити ксерокопії у десятиденний термін. Після цього надіслані дані вносяться до системи під індивідуальним номером. І Ви, маєте змогу відстежувати місце вашої дитини в електронній черзі через Інтернет, що забезпечує прозорість влаштування до дошкільних закладів.

Як працювати із системою електронної реєстрації

Дії батьків:
1. Вхід на сайт електронної реєстрації до дошкільного навчального закладу

2. Реєстрація на сайті одного з батьків дитини.
3. Перегляд та вибір дошкільного навчального закладу:

• перегляд списку всіх дошкільних закладів певного населеного пункту;
  • ознайомлення з інформацією про дошкільний заклад
  • перегляд електронної черги до ДНЗ.

4. Подача на постановку до черги:

• внесення інформації про дитину;
  • вибір бажаного закладу;
  • вибір бажаного року зарахування до дитячого садка;
  • внесення серії та номера свідоцтва про народження обов’язкове (щоб запобігти реєстрації в електронній черзі двох або більше осіб під одними і тими самими персональними даними);
  • для підтвердження введеної інформації додати скановану копію документа (свідоцтва про народження дитини, документа, що підтверджує наявність пільг);
  • внесення інформації про представника дитини.

5. Відстеження місця заявки у черзі на сайті.
6. Отримання електронною поштою відомостей про перевірку, прийняття та інші дії із заявою.