Програмно-методичне забезпечення

Програми

1. Українське дошкілля: програма розвитку дитини дошкільного віку

Білан О.І., Возна Л.М., Максименко О.П. та ін.

Лист МОН від 23.05.2017 № 1/11-4988

2. Англійська мова для дітей дошкільного віку. Програма, методичні рекомендації Шкваріна Т.М.
3. Програма з художнього виховання, навчання і розвитку дітей 2-6 років. Кольорові долоньки Ликова І.О.
4. Дитяча хореографія. Програма та навчально-методичне забезпечення хореографічної діяльності дітей від 3 до 7 років Шевчук А.С.

Навчально-методичні посібники, методичні рекомендації

5. Аналіз, планування, контроль як функції управлінської діяльності керівника дошкільного навчального закладу Романюк І.А.
6. Дошкільна освіта: історія і сьогодення. Довідник Лохвицька Л.В.
7. Виховання гуманних почуттів у дітей Ладивір С.О.,
Долинна О.П.,
Котирло В.К. та ін.
8. Особистість дошкільника: перспективи розвитку Піроженко Т.О.
9. Дитячий садок і родина. Посібник для батьків. Частина 1, 2, 3, 4, 5 Шевцова О.А.,
Кутепа С.Г.,
Мараховська І.О.,
Сита І.О.
10. Методичні аспекти реалізації програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» Наук. керівник
Кононко О.Л.
11. Соціально-педагогічний патронат у системі дошкільної освіти Машкіна Л.А.,
Зданевич Л.В.
12. Інтегроване планування. Старша група Якименко С.І.,
Голян Л.П.
13. Формування у молодших дошкільників основ свідомого ставлення до власного здоров’я Денисенко Н.Ф.
14. Дошкільникам про основи здоров’я Лохвицька Л.В.,
Андрющенко Т.К.
15. Бережи себе, малюк! Бойченко Т.Є.
16. Виховуємо соціально компетентного дошкільника Кононко О.Л.
17. Розкриваємо таємниці довкілля Зайцева Л.І.
18. Екологічне виховання дітей (практикум для педагога) Вербицький В.В.
19. Українське народознавство дітям дошкільного віку Лозинська Є.Ф.
20. Образотворче мистецтво для малят (3-4 роки) Ланіна І.В.,
21. Образотворче мистецтво для дошкільнят (4-5 роки) Ланіна І.В.,
22. Образотворче мистецтво для дошкільнят (5-6 роки) Ланіна І.В.,
Кучеєва Н.В.
23. Розвиток творчості старшого дошкільника в образотворчій діяльності Терещенко О.П.
24. Організація ігрової діяльності дітей дошкільного віку Бурова А.П.
25. Скарбничка ігор і віршованої мозаїки для дітей раннього та дошкільного віку Іванюк Г.І.
26. Формування логіко-математичної компетентності дітей 4-го року життя Зайцева Л.І.
27. Формування логіко-математичної компетентності дітей 5-го року життя Зайцева Л.І.
28. Формування логіко-математичної компетентності у старших дошкільників Старченко В.А.
29. Комунікативно-мовленнєвий розвиток дошкільника. Серія «Дитина замовляє розвиток» Піроженко Т.О.
30. Розвиток мовленнєвої компетентності старших дошкільників Гончаренко А.М.
31. Англійська мова для дітей дошкільного віку (книга для вчителя) Шкваріна Т.М.

Навчальні посібники, хрестоматійні збірки для дітей

32. Розвивальні ігри та вправи для дітей третього-четвертого року життя Піроженко Т.О.,
Вовчик-Блакитна О.О.,
Гуменюк Г.В.,
Гурковська Т.Л.
33. Розвивальні ігри та вправи для дітей п’ятого року життя Піроженко Т.О.,
Вовчик-Блакитна О.О, Гуменюк Г.В.,
Гурковська Т.Л.
34. Розвивальні ігри та вправи для дітей шостого року життя Піроженко Т.О.,
Карабаєва І.І.,
Гурковська Т.Л.,
Соловйова Л.І.
35. Українська мозаїка. Книга для читання в дошкільному закладі та родинному колі Вакуленко Н.І.,
Долинна О.П.,
Копєйкіна О.А.,
Низковська О.В.

Інваріантна складова реалізується програмою  розвитку дитини  дошкільного віку «Українське дошкілля», за загальною редакцією О.В. Низковської 2017 р.; Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України від 23.05.2017 р. № 1/11-4988)

Освітня програма  « Впевнений старт»  2017

Варіативна складова формується з урахуванням особливостей навчального закладу, запитів дітей та побажань батьків, реалізується з освітніх ліній « Англійська мова».

Освітні програми затвердженні для використання в закладі дошкільної освіти на педагогічній раді (протокол №1 від 31.08.2021 р. )