Новини закладу

17.02.2023 року в закладі проведено «День доброти», за допомогою цього заходу було зібрано для будинку маляти м. Сум предмети гігієни. Велику подяку висловлюємо батькам вихованців закладу. За їх активної участі було зібрано : памперси, мило, шампунь, вологі серветки, пральний порошок та інші предмети індивідуальної гігієни. В будинку маляти нас радісно зустрів керівник закладу та радісні оченята малят.

В закладі планується 17.02.2022 «День доброти» де всі охочі мають змогу долучитися. В цей день, наш садочок планує відвідати дім маляти та подарувати там свою любов та турботу, нам відомо що малюкам дуже потрібні предмети гігієни тож запрошуєм всіх охочих долучитися до заходу.

16.02.2022 року в ЗДО № 32 «Ластівка» до відзначення Дня єднання проведено план заходів з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості.

Підняття державного прапора України
Діти та педагоги виконали Державний гімн України
Проведений відеофлешмоб з виховання громадянської свідомості «Разом ми єдині»

В закладі 15.02.2022 року відбулося свято «Стрітення». Діти активно приймали участь у естафетах та розвагах присвячених цьому святі. Під час розваги ознайомилися з національними традиціями українського народу.

В закладі 14.01.2022 р. відбувся «Щедрий вечір» де малята мали змогу зануритися в звичаї та обряди України.

З 20-24 грудня відбулися новорічні, казкові свята де на малюків чекали справжні новорічні дива та подарунки.

З 23 по 26 березня в дошкільному закладі був проведений Тижень «Споживай енергію розумно»

В рамках тижня в групах було проведено тематичні заняття на тему: «Економне використання енергії», дидактичні мовленнєві ігри, сюжетно-рольова гра «Моя економна сім’я» , конкурс малюнків та плакатів з теми.

1 березня — Всеукраїнський день котів.
Ох і любить спать на сонці
Котик наш, муркотик,
Цілий день він на віконці
Гріє свій животик,
А як мишка зашкребоче
Котик вже й пильнує,
Не заплющить доти очі,
Поки не вполює.

1 березня у закладі був проведений Всеукраїнський день Цивільної оборони. У рамках дня Цивільної оборони були проведені такі заходи: тематичні заняття з дітьми «Вогонь ворог, вогонь друг», «Безпека дорожнього руху — цежиття», дидактичні та мовленнєві ігри, бесіди з теми цивільного захисту, малювання малюнків з теми.

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

На період карантину в ЗДО було організовано освітній процес у дистанційному режимі. Були всі запрошені приєднатися до дистанційного навчання, під час якого всі учасники мали змогу ознайомитися з рекомендаціями, порадами психолога, вихователів, активно брали участь в навчально-виховному процесі.

Пізнавальна та активна робота проводилася в усіх групах, вихователі вили творчу та креативну роботу з батьками та дітьми: проводили заняття, виготовляли поробки, кружляли під веселі руханки, святкували свята.

ДЕНЬ КОТІВ