Досягнення закладу

Наші досягнення

З творчим натхненням педагогічний колектив нашого дошкільного закладу бере участь у міських та Всеукраїнських конкурсах, виставках.

• У 2010 році педагогічний колектив отримав Подяку за активну участь вихованців в регіональному конкурсі дитячого малюнку «Моє улюблене зимове свято Сумської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

Наші досягнення

• Дитячий садок постійно приймає участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія руху», під час якого колектив представляє різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності з активним використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях тощо.

• У 2013 році педагогічний колектив представив спільну роботу з дітьми під назвою «Правила дорожні знай, небезпеку попереджай» на конкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини», організатором якого був Всеукраїнський розвивально-пізнавальний журнал для дітей «Жирафа Рафа».

• Робота батьків та дітей дошкільного закладу «Капелюх, повний здоров’я» було відмічено грамотою за зайняте ІІІ місце в ІV Міжнародному екологічному конкурсі «Здоров’я може бути смачним».

• У травні місяці 2013 року колектив закладу отримав грамоту Всеукраїнської громадської організації «Наукове гуманітарне товариство» за зайняте 14 рейтингове місце серед 100 кращих ДНЗ України в конкурсі «Мій улюблений дитсадок-2012».

Наші досягнення

• У квітні 2013 року на міському конкурсі театралізованої діяльності заклад представив міні-виставу музично-драматичного жанру під назвою «Чобіток Андрійка». Музичному керівнику Сударенко І.Л. була оголошена подяка за яскраве втілення та пропаганду театрального мистецтва серед дошкільних навчальних закладів.

• У вересні 2013 року колектив дошкільного закладу був нагороджений Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради за зайняте ІІ місце в міському конкурсі «Оптимізація озеленення територій дошкільних навчальних закладів» (номінація «Озеленення територій дошкільних навчальних закладів»).

Наші досягнення

• У жовтні 2013 року педагогічний колектив дошкільного закладу отримав Подяку за плідну співпрацю і вагомий внесок у підготовці майбутніх вихователів від адміністрації СДПУ ім. Макаренка.