Історія закладу

Яскравий політ «Ластівки» триває…

Історія закладуТополі дружно в гору підростали

І радо йшли малята в «Топольок»,

Бо 49 літ тому так називали

Затишний та чудовий дитсадок.

В 1965 році розпочав свою роботу дитячий ясла-садок «Топольок», який був розташований у мальовничому місці майже на околиці міста. Зелені шати тополь шуміли навколо нього, приваблюючи своєю красою та витонченістю. Дитячий садок, який побудовано за типовим проектом, розрахований на 120 місць. Але на той час в садку функціонувало 8 вікових груп, де виховувалося 320 дітей.

Першим керівником закладу була Ольга Петрівна Шутько.

Перший керівник

За слів ветеранів колективу Ольга Петрівна мала риси доброзичливої, приємної, щирої, відвертої людини, але при цьому вміла поєднати щирість із вимогливістю, доброту зі строгістю.

Молодий колектив дитячого садка працював за «Типовою програмою навчання в дитячому садку», в якій передбачались всі напрямки фізичного, розумового, морального та естетичного виховання у відповідності з їх віковими особливостями , що забезпечувало всебічний розвиток дітей, формування в них позитивних якостей особистості, підготовку до навчання в школі.

Минали роки, дитячий садок набирав авторитету і слави в Роменському мікрорайоні. В 1986 році колектив очолила Крапивна Людмила Вікторівна –людина творча, вимоглива до себе і колективу, гарний організатор і дбайлива господарка, енергійна у всіх добрих справах, уважна до кожного члена колективу та батьків вихованців, весела і життєрадісна. Це вона створила колектив однодумців, в якому за весь період її роботи не було плинності кадрів. Хіба що посивілі педагоги йшли на заслужений відпочинок.
Історія закладу
За часи її керівництва був зроблений капітальний ремонт закладу, постійно оновлювались матеріально-технічна база, групові приміщення набували естетичного сучасного вигляду. Робота педагогічного колективу була спрямована на формування у дітей громадянських, патріотичних почуттів до своєї країни. Залучали дітей до духовної скарбниці народної мудрості. Весь трудовий колектив любив, поважав свого керівника і наставника, цінив, як добру, порядну, великодушну людину.

Методичну роботу дитячого закладу на протязі цих років очолювали енергійні, завзяті, відповідальні, творчі вихователі – методисти, які віддавали своїй роботі частку своєї душі і серця.

Адаменко Галина
Іванівна
Гончаренко Людмила
Іванівна
Кириченко Галина
Василівна

Ці грамотні та професійні педагоги бачили кінцеву педагогічну мету, обгрунтовано планували і здійснювали методичну роботу. Галина Іванівна,  Людмила Іванівна та Галина Василівна створювали такі умови, які давали можливість кожному педагогу дошкільного закладу проявляти творчість, реалізувати себе як особистість, підвищувати свою професійну компетентність.     Методична робота з педагогічним колективом була спрямована на вивчення стилю й методики роботи педагога, забезпечення безперервної освіти вихователя, його творчого зростання.