Для наймолодших

Правильні звички — Миємо руки

Миття рук є обов’язковою звичкою і діти повинні робити це на відмінно.
Головне в митті рук — тривалість і використання мила. Маленьким діткам важко дістати до умивальника і добре вимити руки, але у дитини з часом все вийде. Часто дітки просто опускають руки в воду, вважаючи, що цього достатньо. Дошкільнята вже досить дорослі, щоб розповісти їм про мікроби. Поясніть, що мікроби можуть спровокувати хворобу, навіть якщо їх не видно. Крім того, діти краще в цьому віці сприймають правила, ніж у старшому. Розкажіть покроково, що вашій дитині потрібно зробити і покажіть на власному прикладі. Спочатку мочим руки і мило, намилюєм ручки, кожен пальчик, довго милим, а потім ретельно промиваємо під проточною водою. Витріть руки насухо. Миття рук має бути обов’язковим після відвідування туалету, прогулянки, перед їжею.