Інформація для батьків

Правила для батьків

Шановні батьки!

З 13 по 17 травня 2019 року в закладах дошкільної освіти проходитиме «Тиждень безпеки дитини». Майже кожен день буде присвячений тій чи іншій ситуації, у яку може потрапити дитина, коли дорослі залишають її без догляду.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки на дорозі – першопричина сумних та трагічних наслідків.

То ж дбаймо про безпеку наших дітей. Ваш приклад – взірець для малечі. Необхідно давати дітям чіткі міцні знання, формувати вміння та навички чітко діяти в надзвичайних ситуаціях.

Пам’ятайте, що життя дітей залежить від нас, дорослих.

Сподіваюся, що ми зробимо все, аби наші діти росли розумними, добрими і здоровими.

Сумський міський голова                                  О.М. Лисенко

Дотримуйтеся правил відвідування ДНЗ

У Сумському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 32 «Ластівка» діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей. Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — до 8.00 та забирати — до 19.00.

2. Приводити дитину в ДНЗ у чистому одязі, в зручному взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

3. Систематично повідомляти вихователя про самопочуття дитини вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

4. Своєчасно в телефонному режимі повідомляти вихователя про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ або адміністрацію закладу за телефоном 61-82-54.

5. Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб, нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).

6. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

7. Батьки або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері (при залишенні дітьми дошкільного закладу) вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.

8. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках доручення оформляється письмово.

9. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

10. Вносити плату за харчування до 20 числа кожного місяця.

11. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

Правила для батьків