Енергозбереження

Споживай енергію розумно!

SAM_5163

заходи по енергозбереженню у 2018 році

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СУМСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД  (ЯСЛА-САДОК)

№ 32 «ЛАСТІВКА» М.СУМИ, СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Декабристів, 76, м. Суми, 40013, тел. (0542) 61-82-54,

Е-mail:dnz-32@ukr.net

 

НАКАЗ

27.02.2018                                                                                        № 22-аг

 

Про організацію роботи

з питань енергозбереження

у 2018 році

 

Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради та на виконання статті 7 Закону України вiд 01.07.1994 № 74/94-ВР «Про енергозбереження», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.01.2008 № 1337-р «Про здійснення заходів щодо скорочення споживання електричної енергії бюджетними установами для переведення бюджетних установ на використання енергоефективних освітлювальних приладів, з дотриманням санітарних норм освітлення», розпорядження міського голови від 11.08.2017 № 268 – Р «Про впровадження системи моніторингу споживання води та енергоресурсів у місті Суми», рішення Сумської міської ради від 26.07.2017 №2375 «Про затвердження Концепції запровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетній сфері міста Суми відповідно до національного стандарту України ДСТУ ІSО 50001:2014», наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від18.08.2017 №704 «Про обов’язковість відомостей моніторингу споживання енергоресурсів навчальними закладами, що підпорядковуються управлінню освіти і науки Cумської міської ради» та з метою формування у працівників і дітей теоретичних та практичних навичок про енергозберігаючі технології, розуміння необхідності бережливого ставлення до використання енергоносіїв, їх економного споживання, охорони навколишнього середовища, залучення усіх учасників освітнього процесу до корисної діяльності з питань енерго- і ресурсозбереження

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Відповідальною особою за стан і реалізацію заходів з енергозбереження визначити завідувача господарством Сухоставець Тетяну Василівну.
  2. Завідувачу господарством Сухоставець Т.В.:

2.1. Розробити до 12.03.2018  та затвердити план заходів з енергозбереження на 2018 рік,

2.2. Встановити до 05.03.2018 контроль та відповідальність за економне та раціональне споживання енергоносіїв в межах виділених обсягів фінансування та у натуральних показниках,

2.3. Про реалізацію заходів інформувати управління освіти і науки Сумської міської ради щоквартально не пізніше 25 числа останнього місяця кварталу в електронному вигляді на e-mail: osvita.monitoring@ukr.net .

  1. Провести з 26 по 31 березня 2018 року тематичний тиждень «Споживай енергію розумно» під час якого активізувати роботу з дітьми та батьками із зазначеного питання.
  2. Вихователю – методисту Закорко І.І.:

4.1. Розробити  до 15.03.2018 заходи тематичного тижня.

4.2.Організувати та провести з працівниками закладу, батьківською громадськістю ряд практичних заходів, орієнтованих на пропаганду енергозбереження, раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів удошкільному закладі та в побуті.

4.3. Організувати та провести до   конкурси дитячої творчості, захист проектів на енергозберігаючу тематику з розробкою пам’яток з корисними порадами для дітей та батьків, екскурсії, енергетичні аудити закладу і житлових будинків, роботу юних енергоменеджерів та відповідної прес-служби.

4.4. Заслухати звіт відповідальних осіб щодо збереження та економного використання тепло-, водо-, енергоносіїв на виробничій нараді, нараді при керівнику відповідно до плану роботи закладу.

5.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Завідувач                                                                                             С.О.Азанієва

З наказом ознайомлена

________ ___________ І,І. Закорко

________ ___________ Т,В. Сухоставець

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Завідувач  ДНЗ № 32 « Ластівка»

____________ С.О. Азанієва

 

КОМПЛЕКСНІ ЗАХОДИ

щодо енергозбереження

та економного споживання теплоенергоносіїв

2018 рік

 

№ п/п Назва заходу Дата виконання Відповідальний  Відмітка про виконання
1 Посилити вимоги до завідувача господарством за збереження тепло-, водо-, енергоносіїв Постійно Завідувач

Азанієва С.О.

Завгосп Сухоставець  Т.В.

2 Провести роз’яснювальну роботу серед працівників дошкільного закладу щодо збереження та економного використання тепло-, водо-, енергоносіїв Постійно Завгосп Сухоставець  Т.В.
3 Контроль за своєчасним проведення ремонтних робіт та ревізії запірної арматури. Постійно робітник по обслуговуванню
4 Дотримуватися графіка: приготування їжі; зовнішнього (нічного) освітлення території дошкільного закладу з метою збереження та економного використання тепло-, водо-, енергоносіїв. Щоденно Всі працівники закладу
5 Здійснювати технічне обстеження обладнання з метою збереження та Постійно Завідувач
6 Тримати на контролі заміну електроламп на енергозберігаючі у всьому приміщенні дошкільного закладу. Постійно Завгосп
7 Утеплити вікна, двері. постійно
8 На сайті закладу створити розділ «Енергозбереження» та розмістити план заходів Вихователь
9 Провести тематичний тиждень «Споживай енергію розумно»
10 Провести заняття- проблеми «Що трапиться, якшо не буде світла?» «Бережливе ставлення до енергоресурсів» «Зберігайко та його друзі в країні Економії»
11 Провести консультацію для батьків: «Раціональне використання тепло-, водо-, енергоносіїв»